Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme faaliyetlerinde hizmet veren MEYEBEL ULUSLARARASI MESLEKİ YETERLİLİK VE BELGELENDİRME TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 2015 yılında faaliyete geçmiş olup, deneyimli ve özverili ekibi ile hizmet vermektedir.

     08.06.2016 tarihinde AB-0101-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve 20.10.2016 tarihinde YB-0060 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmen başlamıştır.

     Üst yönetimimiz kendi sektörlerinin tecrübeli ve uzman kişiler arasında bulunmaktadır. Prensip olarak doğru kişiye doğru hizmet vermek amaç edinmiş ve şirket olarak verilen tüm belgelerin takibini yapmakta ve sunulan hizmetin karşılığında en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

     MEYEBEL olarak; amatör ruhumuzu kaybetmeden, profesyonel hizmet verebilmek sloganıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İlerleyen süreçte, Sektörün öncü kuruluşu olmak ve inovatif yaklaşımlarda bulunarak ‟ EN İYİ HİZMET’’ veren kuruluş olarak anılmak hedefimizdir.

     Merkez Ofisimiz (Yüreğir): Karşıyaka Sanayi Çarşısı Cumhuriyet Mahallesi 759 Sokak No: 30 Yüreğir/ADANA adresinde makine ve kaynak sektörü sınavları icra edilmekte olup inşaat sektöründen Alçı Levha Uygulayıcısı ve Sıvacı sınavları gerçekleştirilmektedir.

     Sınav Merkezi (Seyhan): Yeşiloba Mahallesi 46301 Sokak Efer 3 Sanayi Sitesi No: 4/A İşyeri: 11 Seyhan/ADANA adresinde inşaat sektörü sınavları gerçekleştirilmektedir.